wersja polskawersja angielska
recepcja konferencyjna
Business Service Galop Business Service Galop Business Service Galop Business Service Galop Business Service Galop Business Service Galop
Dofinansowania

Co robimy: logistyka

 • Dobieramy obiekty dostosowane do potrzeb i charakteru spotkania.
  W ramach przygotowywania projektów planowanych wydarzeń dbamy o wybór obiektów o dogodnej lokalizacji, zapewniających nie tylko odpowiednią bazę noclegową ale przede wszystkim umożliwiających organizację strony edukacyjnej.
 • Oferujemy elastyczny system zakwaterowania i transportu.
  GALOP SYSTEM pozwala nam na bardzo proste i przejrzyste zarządzanie hotelami, pokojami oraz rozmieszczeniem w nich uczestników. Zapewniamy rezerwację miejsc noclegowych zróżnicowanych cenowo. Na życzenie klientów organizujemy transfery do miejsca obrad.
 • Proponujemy profesjonalną obsługę podróżnych i turystów.
  Przygotowujemy programy turystyczne towarzyszące wydarzeniom konferencyjnym dla uczestników. Oferujemy również programy pobytu wykładowców i gości od aranżacji podróży po indywidualne programy zwiedzania.
 • Przygotowujemy ściśle dopasowane do życzeń scenariusze imprez integracyjnych i kulturalnych.
  Każda imprezę 'szyjemy na miarę': budżetu, miejsca, ilości uczestników, charakteru imprezy. Stawiamy hale namiotowe, wyposażamy pomieszczenia w estrady plenerowe i technikę estradową. Wyposażamy pomieszczenia w meble oraz organizujemy catering. Zapraszamy artystów. A wszystko to po to aby wykorzystać okazję do integracji środowiska uczestników i umożliwić szeroką dyskusję oraz wymianę poglądów i doświadczeń.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Downiedz się więcej.