wersja polskawersja angielska
recepcja konferencyjna
Business Service Galop Business Service Galop Business Service Galop Business Service Galop Business Service Galop Business Service Galop
Dofinansowania

Ponad 25-letnie doświadczenie

Oferujemy więcej niż tylko organizowanie konferencji, zjazdów, kongresów i spotkań edukacyjnych oraz integracyjnych. Jesteśmy z Państwem na każdym etapie przygotowań i realizacji. Z równą starannością i zaangażowaniem podchodzimy do wszystkich postawionych nam zadań. Żaden z projektów nie jest dla nas ani za duży, ani zbyt mały. Organizujemy i zarządzamy wydarzeniami na terenie całej Polski.
Nasze 25 - letnie doświadczenie w organizacji spotkań biznesowych pozwala nam mieć pewność, że kreowane przez nas wydarzenia będą gwarancją Państwa sukcesu.

Współpraca z nami będzie dla Państwa prawdziwą przyjemnością.
Nasze usługi oparte są na innowacjach, dbaniu o szczegóły, elastyczności oraz entuzjazmie, a nasz zespół pracuje dla Państwa i z Państwem, aby dostarczyć pełen pakiet wsparcia.

Posiadamy swoje własne studio projektujące grafikę, a także współpracujemy z profesjonalną firmą AV i obsługi technicznej. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu pełen pakiet obsługi tylko z jednym punktem kontaktu.

Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół poradzi sobie z organizacją i produkcją każdego aspektu Państwa konferencji, uwalniając Państwa czas i gwarantując, że wydarzenie przebiegnie płynnie, wyglądając profesjonalnie i pozostając w ramach założonego budżetu.

Należymy do:
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Downiedz się więcej.