wersja polskawersja angielska
recepcja konferencyjna
Business Service Galop Business Service Galop Business Service Galop Business Service Galop Business Service Galop Business Service Galop
Dofinansowania

Co robimy: program merytoryczny

 • Umożliwiamy elektroniczne zgłaszanie i kwalifikację prac naukowych.
  Dzięki modułowi w programie GALOP SYSTEM umożliwiamy nie tylko składanie streszczeń prac naukowych przez Internet, ale także zarządzanie ich recenzją . Po wybraniu recenzentów oraz przydzieleniu im prac, organizator może już tylko czekać na wyniki recenzji. Wszystkie prace można eksportować do wydruku lub do składu książki streszczeń.
 • Dokonujemy rejestracji punktów edukacyjnych.
  Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie sposobów dopełniania obowiązków doskonalenia lekarzy i lekarzy dentystów jesteśmy podmiotem występującym w rejestrze. Na podstawie którego możemy występować o nadanie punktów edukacyjnych dla organizowanych przez nas spotkań naukowych.
 • Nasz niezawodny personel dobiera i konfiguruje sprzęt wizji i dźwięku.
  Dysponujemy wysokiej jakości zapleczem technicznym, na który składają się projektory multimedialne, wizualizery, ekrany, monitory plazmowe, systemy tłumaczenia symultanicznego, systemy głosowania multimedialnego, ściany wizyjne, miksery obrazu a co najważniejsze doświadczony personel.
 • Sesje posterowe - oferujemy autorski program elektronicznej sesji posterowej.
  Rezygnując z tradycyjnych posterów, które wymagają często dużej przestrzeni, stelaży i nakładów finansowych autora pracy oraz wychodząc naprzeciw światowym standardom oferujemy możliwość nowoczesnego systemu prezentacji plakatów w wersji elektronicznej na ekranach plazmowych. Po kwalifikacji prac autorzy przygotowują plakaty w formacie JPG i dostarczają drogą elektroniczną do biura obsługi.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Downiedz się więcej.