wersja polskawersja angielska
recepcja konferencyjna
Business Service Galop Business Service Galop Business Service Galop Business Service Galop Business Service Galop Business Service Galop
Dofinansowania

Co robimy: promocja wydarzenia

 • Tworzymy indywidualne serwisy internetowe.
  Jednym z kluczowych czynników gwarantujących powodzenie wydarzenia to jego odpowiednia promocja. Stąd też nasze ogromne zaangażowanie w przygotowanie strony internetowej zawierającej wszelkie informacje na temat organizowanej imprezy. Bieżąca aktualizacja strony umożliwia dostęp do najaktualniejszych informacji.
 • Prowadzimy kampanie promocyjne.
  Posiadając własną, rozbudowana bazę danych umożliwiamy dotarcie do interesującej nas grupy odbiorców i to w zakresie uczestnictwa jaki i potencjalnych partnerów współfinansujących wydarzenie. Prowadzimy akcje e-marketingu. Określamy cele marketingowe motywujące do udziału w imprezie. Wysyłamy newslettery. Organizujemy konferencje prasowe.
 • Posiadamy własną elektroniczną bazę potencjalnych klientów.
  Ilość organizowanych imprez pozwala nam na wykorzystanie wieloletnich kontaktów, a stała współpraca z branżą gwarantuje posiadanie najaktualniejszych baz zarówno indywidualnych jak i instytucjonalnych odbiorców. Przetwarzania zbiorów dokonujemy zgodnie z właściwymi przepisami prawa.
 • Współpracujemy z wieloma wydawnictwami i serwisami medycznymi.
  Dbając o szeroką reklamę i informację na temat realizowanych przez nas wydarzeń podjęliśmy współprace i nadal poszerzamy kontakty z wydawnictwami i serwisami medycznymi. Dbamy o aktualizację pozycjonowania stron internetowych wszystkich wydarzeń w dostępnych wyszukiwarkach internetowych.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Downiedz się więcej.